Stādu audzētāju biedrība

Dārznieku sporta spēles šogad notika jau desmito reizi. Pasākumā piedalās apzaļumošanas, labiekārtošanas uzņēmumi, dārznieki, kā arī stādu audzētāji no visas Latvijas. Šogad 10.Dārznieku sporta spēles notika Brocēnu novadā, Remtē no 9. līdz 11. augustam.

Tradicionāli, pasākuma noslēgumā tiek izlozēts, kura no pārstāvētajām komandām rīkos nākošā gada Dārznieku sporta spēles. Stādu audzētāju biedrība tika izlozēta kā 11. Dārznieku sporta spēļu rīkotāja, par ko esam gandarīti un centīsimies sagādāt prieku aktīvākajiem Latvijas dārzniekiem 2014. gadā!

Pasākumā piedalījās sešas komandas: Gartens, Stādaudzētava Blīdene, Rīgas Meži, JLD, Stādu audzētāju biedrība un KSIL. Stādu audzētāju biedrības komandā tika pārstāvētas vairākas stādu audzētavas – Z/S Liepas, IK Stādu audzētava Baižas, Stādaudzētava Dimzas un protams arī biedrības valdes pārstāvji un biroja darbinieki.

Lai gan nedēļas nogale bija diezgan apmākusies, aktīvākajiem dārzniekiem tas nebija šķērslis ar pilnu jaudu piedalīties visās disciplīnās – komandu un individuālajās spēlēs. Plašā klāstā disciplīnās piedalījās arī jaunākās dārznieku atvases, kuriem lielākais prieks bija par lielo piepūšamo atrakciju, kur bija jāpārvar dažādi šķēršļi.

Pirmo vietu kopvērtējumā ieguva komanda Gartens, kas gan tikai ar nelielu pārsvaru pārspēja komandu Stādaudzētava Blīdene, kas arī bija šī gada Dārznieku sporta spēļu rīkotāji. Stādu audzētāju biedrība kopvērtējumā ieguva ceturto vietu sešu komandu konkurencē.

Stādu audzētāju biedrības „uzvaras”:

Komandu spēlēs

 • 1.vieta Tautas bumbā (komandu pārstāvēja meitenes)
 • 3.vieta Nakts orientēšanās (komandu pārstāvēja meitenes)
 • 1.vieta Nepārspējamais dārznieks – Sacensības starp uzņēmumu vadītājiem,
  tika uzdoti Bulduru dārzkopības skolas eksāmenu jautājumi.
  (Komandu pārstāvēja Andrejs Vītoliņš (Stādaudzētava Dimzas, SAB valdes priekšsēdētājs) un Zane Zeltiņa (Stādaudzētava Baižas))
 • 3.vieta Dvieļu bolā
 • Norisinājās sīva cīņā Strītbolā par 3-4 vietu, diemžēl, pārsvaru guva pretinieki.

Individuālās spēles:

 • Tika iegūtas vairākas godalgotas vietas, piemēram,
 • 1. un 2.vieta Sēklu šķirošanā
 • 3.vieta Korķīšos

Turpināsim sportot un uzturēt sevi labā formā arī ziemas laikā, jo Stādu audzētāju biedrība noteikti sarīkos aktīvas, erudītas un jautras 11. Dārznieku sporta spēles 2014. gada vasarā, kur prieku varēs smelties dārznieki, apzaļumotāji un labiekārtotāji ar visām ģimenēm, radiem, draugiem un atvasēm.

Paldies par šo lielisko iespēju!

Comments are closed.

Highslide for Wordpress Plugin