Stādu audzētāju biedrība

Stādu audzētāju biedrība pasakās visiem, kas piedalījās Lauki ienāk pilsētā SAB stenda izveidē un to atbalstīja. Stenda ierīkošanu un ideju aizstāvēja SAB valdes priekšsēdētājs Andrejs Vītoliņš, pirmkārt paldies viņam par nesavtīgo attieksmi un entuziasmu uzņemties šo pasākumu uz saviem pleciem, jo tas bija absolūti bez nekāda finansiāla atbalsta.

SAB veiksmīgi prezentēja savu nozari, izveidojot stendu, kurā tika atspoguļots stāda augšanas ceļš no sēklas līdz dārzam, veiksmīgā no aktivitātēm izrādījās tieši LVM atbalstītā atrakcija, kurā katram apmeklētājam bija iespēja iepodot egles stādu podiņā un paņemt līdzi un iestādīt mežā vai dārzā, jau drīz pēc pusdienlaika bija visi stādi sapodoti..

TV3 ziņās prezidenta kungs A.Bērziņš izcēla tieši SAB stendu, kas viņam palicis atmiņā, tas ir patīkami, jo globāli citos ziņu izlaidumos pasākums tika atspoguļots, ka lauksaminieki ir zvēri un tehnika, pārtika u.tml., bet mūsu nozare šķiet vēl ilgu laiku cilvēku apziņā netiks pieskaitīta pie lauksaimniekiem, tādēļ ir patīkami, ka prezidenta kungs par mums neaizmirst, kā nekā vēl pavasarī atklāja 10.Latvijas Stādu parādi.

Milzīgs paldies SAB stenda atbalstītājiem: LVM “Sēklas un stādi”, Stādaudzētava Dimzas, Stādaudzētava Blīdene, Zaļenieku kokaudzētava, SIA Laflora, Z/S Bērziņi, Horti.lv, Agita Dreimane, kā arī vēlreiz īpašs paldies personīgi A.Vītoliņam.

Bildes no SIA Laflora Latvia:  http://www.flickr.com/photos/92906135@N06/sets/72157635582704812/

Comments are closed.

Highslide for Wordpress Plugin