Stādu audzētāju biedrība

Jau devīto gadu Stādu audzētāju biedrības organizētā Rudens Stādu parāde aizritēja tai ierastajā vietā – Bulduru Dārzkopības vidusskolas pasniedzēju un studentu lolotajā dārzā.

Paldies visiem dalībniekiem par godam aizvadīto sezonas noslēguma pasākumu, piedāvājot apmeklētājiem konsultācijas par dārzkopības tēmām, plašu klāstu Latvijā audzētu augļu koku, ogulāju, dekoratīvos kokus un krūmus, daudzgadīgās puķes un citus stādus. Rudens Stādu parādi ierasti papildināja arī dārza tehnikas, amatnieku un pārtikas ražotāju piedāvājums.

Neraugoties uz brīžiem ne tik labajiem laikapstākļiem, pēc pirmajām aplēsēm pasākumu apmeklēja vismaz 5000 dārzu mīļu.

Stādu parādi papildināja arī Latvijas Biškopības biedrība, piedāvājot dažādas aktivitātes gan bērniem, gan vecākiem, to skaitā – dažādu medus šķirņu degustācijas, dravošanas paraugdemonstrējumus, stropu apskati, bišu produktu atpazīšanu, kā arī pašu bišu un citu kukaiņu atpazīšanu.

Atgādinām, ka Stādu audzētāju biedrības organizētās Stādu parādes ir vienīgie nozares pasākumi, kur apmeklētājiem ir garantija par to, ka piedāvājumā ir tikai Latvijā audzēti stādi. To kontrolē speciāli izveidota ētikas komisija, kas pārliecinās par stādu atbilstību biedrībā pieņemtajai definīcijai „Kas ir Latvijā audzēts stāds?”. Plašāku informāciju iespējams iegūtwww.stadi.lv.

Paldies pasākuma sadarbības partneriem – Bulduru Dārzkopības vidusskolai, SIA „Onava”, SIA „Laflora”, AS „Latfood” un informatīvajiem atbalstītājiem – dārzkopības portālam www.horti.lv, ziņu portālam TVNET.lv, ziņu portālam Delfi.lv, radio StarFM, dārzkopības žurnālam „Dārza pasaule”, draugiem.lv.

Seko Stādu parādēm:
http://www.draugiem.lv/staduparade/,
https://www.facebook.com/plantparade

Foto reportāža:
delfi.lv: http://www.delfi.lv/majadarzs/aktuali/fotoreportaza-rudens-stadu-parades-krasnums-bulduros.d?id=43675739
SIA Laflora: http://www.flickr.com/photos/92906135@N06/sets/72157635795792573/
horti.lv: http://www.draugiem.lv/horti-lv/gallery/?aid=49704720

www.staduparade.lv

www.stadi.lv

Comments are closed.

Highslide for Wordpress Plugin