Stādu audzētāju biedrība

Vasara neizbēgami piekāpusies rudenim un, iekrāsojot dārznieka sezonas ritējumu, jau pavisam drīz Bulduros notiks ikgadējā Rudens stādu parāde, kas pulcēs stādu audzētājus un dārzkopjus no visas Latvijas.

 

Gatavojoties šim pasākumam, portāls “Tavs Dārzs”11. Rudens stādu parāde un “Fiskars” aicināja piedalīties fotokonkursā un laimēt vērtīgu balvu – dāvanu komplektu no “Fiskars” 200 eiro vērtībā. Balsošana par iesūtītajām fotogrāfijām ir beigusies, tāpēc ar prieku varam paziņot uzvarētāju, kas balvā saņem vērtīgo dāvanu komplektu sava dārza kopšanai.

Visvairāk balsu par savu iesūtīto fotogrāfiju saņēma Egils Maļinovskis, kas arī saņem balvā dāvanu komplektu no “Fiskars” 200 eiro vērtībā.

Par balvu:

Konkursa balsojuma uzvarētājs balvā saņem noderīgu un vērtīgu dārza instrumentu komplektu no “Fiskars” 200 eiro vērtībā. Komplektā ietilpst:

  • X10 cirvis no jaunās 4. paaudzes kolekcijas
  • XactTM rakšanas lāpsta
  • SnowXpertTM baltā sniega lāpsta
  • PowerGearTM dzīvžoga šķēres ar spēka pārnesuma mehānismu
  • PowerGearTM zaru grieznes ar spēka pārnesuma mehānismu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Highslide for Wordpress Plugin