Stādu audzētāju biedrība

12. Rudens Stādu parāde tradicionāli norisināsies Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā, šogad – 24. septembrī no plkst. 9:00-16:00.

Dalībnieku reģistrācija pasākumam uzsāksies ar Stādu audzētāju biedrības biedriem no š.g. 1. augusta, savukārt no 15. augusta – pārējiem dalībniekiem, tajā skaitā amatniekiem un mājražotājiem.

Reģistrācija pasākumam notiks līdz š.g. 16. septembrim, ja līdz šim laikam vēl būs pieejami brīvi tirdzniecības laukumi.

Reģistrācijas kārtība saglabājas nemainīga – dalībnieks pasākuma mājas lapā www.staduparade.lv lejupielādē pieteikuma anketu un nolikumu. Aizpildītu pieteikuma anketu, parakstītu nolikumu un Reģistrācijas apliecību vai Apliecinājumu par atbilstību likuma Par iedzīvotāju ienākumu nodokli 9.pantam atsūta uz epastu organizatoram.

Amatniekiem un mājražotājiem papildus pieteikuma anketai un nolikumam jāatsūta produkcijas foto. amatnieku un mājražotāju tirdzniecības moduļiem, pasākuma organizators rīkos dalībnieku atlasi – no 15.- 31. augustam tiks apkopoti pieteikumi uz amatnieku un mājražotāju tirdzniecības laukumiem. Līdz 5. septembrim tiks reģistrēti atlasītie dalībnieki pasākuma mājas lapā www.staduparade.lv, par to informējot dalībnieku pieteikuma anketā norādītajā epastā. Organizatoram nav pienākums informēt par reģistrācijas atteikumu dalībnieku, kurš nav izturējis atlasi.

Reģistrējoties dalībai un veicot samaksu līdz 31.augustam, visiem dalībniekiem tiek piešķirta 10% atlaide. No 1.septembra atlaides nav spēkā.

Stādu audzētāju biedrības organizētās Stādu parādes ir vienīgie nozares pasākumi, kur apmeklētājiem ir garantija par to, ka piedāvājumā ir tikai Latvijā audzēti stādi. To kontrolē speciāli izveidota ētikas komisija, kas pārliecinās par stādu atbilstību biedrībā pieņemtajai definīcijai „Kas ir Latvijā audzēts stāds?”. Plašāku informāciju iespējams iegūt www.stadi.lv.

Vairāk informācijas www.staduparade.lv
Seko Stādu parādēm:

https://www.facebook.com/plantparade

https://www.twitter.com/@Stadu_Parade

http://www.draugiem.lv/staduparade/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Highslide for Wordpress Plugin