Stādu audzētāju biedrība

Mums ir prieks, ka SAB biedri ir aktīvi un piedalās dažādos pasākumos. Apsveicam mūsu biedru Arti Vītiņu, SIA Zaļais Serviss valdes locekli ar iegūto uzvaru un balvu!

***

Š.g. 9.februārī, Rīgā, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības zālē notika konkursa „Latvijas labākais tirgotājs 2011” dalībnieku apbalvošanas ceremonija. Konkursu rīko Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību. Konkurss notiek ik gadu, kopš 1995.gada tā mērķis ir popularizēt labākos tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmumus, kā arī paaugstināt nozarē strādājošo profesionalitāti. Šogad konkursā tika vērtēti vairāk kā 100 uzņēmumi no visas Latvijas – finālā piedalījās 53 dalībnieki.

Pirmo gadu konkursam tika izvirzīts un tajā piedalījās uzņēmuma „Zaļais serviss” veikals, kurš atrodas Rīgas-Ventspils šosejas 90 km. No citiem uzņēmums tas atšķiras ar mazliet savādāku preču piedāvājumu, pircējiem piedāvājot tieši Latvijā ražotas preces. Šogad uzņēmums pie paša augstākā žūrijas novērtējuma vēl netika, bet ieguva uzvarētāja statusu, saņēma „Latvijas Pašvaldību savienības” balvu, un interneta balsojumā (portālā www.labākais.lv) ieguva vislielāko balsotāju atsaucību un saņēma galveno balvu.

Lielu gandarījumu mums sniedz uzvara un konkursā gūtā pieredze. Priecē, ka esam saņēmuši uzvarētāja titulu „Latvijas labākais tirgotājs -2011” un turpmāk varam izmantot saukli – „Izvēlies labāko”. Liels paldies visiem mūsu atbalstītājiem, arī turpmāk strādāsim, lai Jūs pārsteigtu ar preču  piedāvājumu, un attaisnotu titulu „Latvijas labākais tirgotājs”.

SIA Zaļais Serviss valdes loceklis, Artis Vītiņš

Comments are closed.

Highslide for Wordpress Plugin