Stādu audzētāju biedrība

Meklējam ābeļdārza pārvaldnieku!

Vecumniekos, 10 km no Vecumnieku centra, 55 km no Rīgas un 30 km no Bauskas, atrodas privāts briežu dārzs 320 hektāru platībā. Daļa no dārza ir iežogota teritorija, kurā plānots iekopt ābeļdārzu. Šobrīd ābeļdārzam iežogotā teritorija ir 25 hektāri. Pastāv iespēja nākotnē paplašināt ābeļdārza teritoriju līdz 40 ha.

Meklējam pārvaldnieku, pārvaldnieci vai ģimeni, kas varētu vadīt ābeļdārza ierīkošanu un kopt šo dārzu ilgtermiņā. Pārvaldnieka pienākumi iekļautu stādāmo šķirnu izvēli un citus ar ierīkošanu saistītus jautājumus, regulāro un sezonālo darbu organizāciju, palīgstrādnieku pieņemšanu darbā un ar laiku – arī ražas realizācijas jautājumu kārtošanu. Būtu vēlamas zināšanas ābeļu audzēšanā, augļudārzu ierīkošanā un kopšanā, vai arī cita vērā ņema lauksaimniecības pieredze ar gatavību iedziļināties ābeļu audzēšanā.

Līdztekus ābeļdārza iekošanai šeit plānojam arī turpmāk uzturēt briežu dārzu un uzcelt lauku viesnīcu. Mēs gaidīsim zvanus un pieteikumus no kandidātiem. Piemērotam kandidātam/ kandidātei tiks piedāvāts konkurētspējīgs atalgojums. Kontakti: Diāna Laipniece, tel.: 29378736, e-pasts: diana@hercogiste.eu. Informācija par projektu: www.hercogiste.eu sadaļā Briežu dārzs Vecumnieku novadā.

Comments are closed.

Next Post
»
Highslide for Wordpress Plugin